NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátůCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátů ... arr3Získaná oceněníVína, které jsou plněné v našich produktech, získávají každoročně ocenění a medaile v hodnoceních... arr3Dárkové vína od výrobceSpolečnost Vínko Limbach s.r.o. přináší na trh řadu výrobků řadové značky Gold Cuvee. Jsme přímým...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Vínko Limbach s.r.o.
Cintorínska 7/A
Limbach 90091, SK
tel: +421 951 185 040
info@darkovevino.eu
web: www.darkovevino.eu
IČO: 53521609

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O VÍNE
Kvalita z Limbašského regiónu

Vínko Limbach s.r.o. je výrobcom radovej exkluzívnej značky Gold Cuvee, ktorá spája kvalitné vína, ktoré získali množstvo ocenení a zároveň spájajú luxusný zážitok v podobe zlatých lupienkov. Taktiež do nášho pordtólia patria produktové rady darčekových vín s kovovými etiketami.

Samozrejmosťou sú vysoko kvalitné darčekové vína s prívlastkom a aj veľmi obľubené ľadové vína.

Kovové etikety sú prácou umelca, ktorý ručne vyrobý oceľový štočok na lisovanie cínovo medených etikiet. Ako jediný na trhu ponúkame limitované edície v objemoch 1,5 a 3 L, čo umocní dokonalý wau efekt.

Stáročná tradícia vinohradníctva a vinárstva na našom území postupne navŕšila bohaté skúsenosti z pestovania a spracúvania viniča hroznorodého. Z generácie na generáciu odovzdávané skúsenosti a návyky a postupný rozvoj vedeckého poznania, ktorý je zvlášť výrazný dnes, vyžadujú aj od malopestovateľa vinára poznať nielen základy pestovania viniča a výroby vína, ale pochopiť a osvojiť si celý proces vinohradníckej i vinárskej problematiky. Takto nadobudnuté vedomosti mu umožnia nielen
spoznať, ale i v praxi usmerňovať zložité procesy tvorby a zrenia hroznového vína. A to je hlavný zámer našej spoločnosti.

Samozrejmosťou je dokonalý proces výroby našich produktov darčekových vín, ktoré zastrešuje vinárska spoločnosť s dlhodobou tradíciou a špičkovými výrobnými postupmi.

Spoločnosť  má dlhodobú tradíciu na trhu, ktorá je zaručením kvality vín a samozrejmostou aj chuti.

Všetky naše produkty sú plnené pod dusíkom na moderných výrobných linkách, čo Vám zaručí dokonalé prevedenie všetkýcd darčekových vín od Gold Cuvee s.r.o.

 

Darčekové vína

Darčekové vína z našej ponuky sú dokonalým darčekom pre každého milovníka vína. V našej ponuke nájdete vína akostné, prívlastkové, ako je výber z hrozna, barikové, kabinetné a ostatné. Darčekové vína sú doplnené kovovou etiketou s preddefinovaným textom.

Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie výroby kovových etikiet aj podľa želania zákazníka.

 

23 karátové zlato

Naša spoločnosť Vínko Limbach s.r.o. používa iba certifikované zlaté lupienky o čistote 99,8 % - 23 karát od renomovanej nemeckej spoločnosti, ktorá je natrhu od roku 1890. Zlato  v šumivých vínach so zlatom je vhodné na konzumáciu.

 

Zlaté šampanské s 23 karátovým zlatom

Vínko Limbach s.r.o. je taktiež dovozcom originálnych šampanských z oblasti Champagne z Francúzka, ktoré patrí k špičke v oblasti šampanských po celom svete.

 

Výrobné priestory

Spoločnosť, ktorá fľaškuje  naše produkty je pod dohľadom skúsených a renomovaných vinárov  a je nám cťou, že práve táto spoločnosť dohliada na kvalitu našich produktov a darčekových vín.

 

 

Výroba darčekových vín a šumivých vín so zlatomVýroba darčekových vín a šumivých vín so zlatom 2

Výroba darčekových vín a šumivých vín so zlatom 3Výroba darčekových vín a šumivých vín so zlatom 4

N2EwNjM4MW